equalizer.gif (240Ã?320)
      
 Ahmet (Antalya) ,   Radyonuz çok güzel seçtiğiniz müzikler harika.Tebrikler....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
RADYO USED
 

 


 

Uluslararası Şehirler Derneğimiz, olağan haftalık toplantısında yönetim kurulu üyeleri ve yeni üyeleri ile bir araya geldi. Derneğimizin açılış organizasyonu ile ilgili hazırlıklar ve yeni temsilciliklerimiz ile alakalı görüşmelerimizin yapıldığı toplantıda Önümüzdeki günlerde yapacağımız önemli ziyaretler organize edildi.


 

Uluslararası Şehirler Derneği olarak Şehir ve insan hayatına yönelik yerel, ulusal ve uluslararası çalışmalar yapan sivil toplum kuruluşlarının iş birliği geliştirmelerine destek olmak amacıyla düzenlenen "Uluslararası Şehir ve Sivil Toplum Kuruluşları Zirvesi" ne katılımda bulunduk.


 

 
 

Uluslararası Şehirler Derneği olarak Şehir ve insan hayatına yönelik yerel, ulusal ve uluslararası çalışmalar yapan sivil toplum kuruluşlarının iş birliği geliştirmelerine destek olmak amacıyla düzenlenen "Uluslararası Şehir ve Sivil Toplum Kuruluşları Zirvesi" ne katılımda bulunduk.


Uluslararası Şehirler Derneği olarak 1.Genel kurulumuzdan sonraki ilk toplantımızda yönetim kurulu üyeleri bir araya geldi. Derneğimizin açılış organizasyonu ile ilgili başlatmış olduğumuz çalışmaları, temsilcilik kurma görüşmelerini ve derneğimizin Medya ve iletişim konusundaki projelerini değerlendirdiğimiz toplantıda Uluslararası Şehirler Derneği‘ne üye olmak isteyen konuklarımız ile de tanışarak Derneğimizi anlattık


 

 

Uluslararası Şehirler Derneği olarak 1.Olağan Genel kurulumuzu Üyelerimizin katılımları ile gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Başkan ve Yönetim kurulu üyelerimize başarılar diliyor, Uluslararası Şehirler Derneği'nin Antalyamıza, Ülkemize ve yaşanabilir güzel Şehirler adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.


 

Uluslararası Şehirler Derneği olarak Kültür ve Sanat Komisyonumuz öncülüğünde Devlet Senfoni Orkestrası açılış konserindeydik. Alexander Rahbari yönetimindeki konserde muhteşem bir Müzik ziyafeti yaşadık.


Uluslararası Şehirler Derneği haftalık olağan toplantısında yönetim kurulu üyelerimiz ve derneğimize üye olmak isteyen konuklarımız ile bir araya geldik. 1. Olagan kongre tarihimiz olan 14 Ekim öncesi son hazırlıklarımızı değerlendirdik. Yerel Ulusal ve Uluslararası anlamda yapacağımız dernek çalışmaları ile ilgili basın ve tanıtım konularında fikirlerimizi paylaştık. 

Uluslararası Şehirler Derneği olarak Eylül ayı kahvaltımızda Akdeniz Sanayi Kooperatif Başkanı Sn. Mehmet Öztürk ile bir aradaydık. Dernek Başkanımız Sn. Bülent Yüksel in vizyonumuz ve projelerimiz ile ilgili yaptığı açılış konuşmasından sonra Antalya'nın önemli üretim ve istihdam merkezlerinden biri olan Akdeniz Sanayi Kooperatifi başkanı konuğumuz Sn. Mehmet Öztürk den Kooperatif faaliyetleri, başarılı çalışmaları ile ilgili değerli bilgiler aldık ve kendilerine konuğumuz olma nezaketinde bulundukları için teşekkür plaketimizi takdim ettik.


 

Uluslararası Şehirler Derneği olarak haftalık olağan yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. Eylül ayı içerisinde üyelerimiz ile bir araya getireceğimiz konuğumuz ve organizasyonu konularını ele aldığımız toplantıda ayrıca kongre takvimi ve süreç ile ilgili hazırlıklarımızı görüştük. Yeni üyelerimiz ve temsilciliklerimiz ile ilgili çalışmalarımızı değerlendirdik.


  

Antalya Baro Başkanı Avukat Bolat Balkan, Uluslararası Şehirler Derneği buluşmasında avukatlara sosyal tesis müjdesi verdi. Uluslararası Şehirler Derneği üyeleri, aylık kahvaltı buluşmasında bir araya geldi. Etkinliğin bu ayki konuğu Antalya Baro Başkanı Avukat Bolat Balkan oldu. Toplantının açılış konuşmasını yapan Uluslararası Şehirler Derneği Başkanı Bülent Yüksel, derneğin kuruluş amacı, faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgi verdi. Yüksel, "Antalya Şehir Platformu olarak çıktığımız yolda, Antalya başta olmak üzere, diğer şehirlerde gördüğümüz ilgi bizleri onurlandırdı. Uluslararası Şehirler Derneği olarak bundan sonra Antalya’nın hizmetindeyiz" diye konuştu.


 

Uluslararası Şehirler Derneği olarak Ağustos ayı konuğumuz Antalya Baro Başkanı Av. Sn. Bolat Balkan ı ağırladık. Antalya Barosu Faaliyet ve projeleri ile ilgili bilgi aldığımız interaktif kahvaltı programı sonrasında konuğumuza günün anısına teşekkür plaketi takdim edildi.


 

Uluslararası Şehirler Derneği olarak haftalık olağan toplantımızı dernek Ofisimizde gerçekleştirerek aramıza yeni katılan üyelerimizle tanıştık. İl ve ilçeler bazında Ailemizi genişletmek adına yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde Isparta ilimizle ilk adımı atarak büyümeye devam ediyoruz. Ağustos ayında ağırlayacağımız değerli konuğumuz öncesinde programımız ile ilgili son hazırlıkları değerlendirdik. Antalya'mıza hayırlı olsun.


 

Antalya Şehir Platformumuz Şehrimiz adına daha aktif olabilmek için dernekleşerek Uluslararası Şehirler Derneği adı ile güçlü ve heyecanlı bir yönetim kadrosuyla değerli üyeleri ve Antalya için çok özel sosyal ve ticari projeler ile aynı ruhla yoluna devam ediyor. Uluslararası Şehirler Derneği olarak ilk toplantımızı Konyaaltı-Uncalı Dernek ofisimizde gerçekleştirerek yeni yönetim kurulu kararlarımızı ve kuruluş organizasyonumuza özel fikirlerimizi paylaştık. Antalya'mıza hayırlı olsun.


 

Antalya Şehir Platformu olarak 2.Geleneksel İftar yemeğimizde üyelerimiz ile bir araya geldik. Ramazan ayının manevi atmosferinde birlik beraberlik adına güzel bir sofrayı paylaştık.


Antalya Şehir Platformu olarak bir araya geldiğimiz aylık olağan toplantımızda Dernekleşme aşamasında Ofis Binamızın açılış öncesi son hazırlıklarını, Ramazan ayı üyelerimize özel İftar organizasyonumuzun detaylarını ve kültürel faaliyetlerimizin duyurusunu yaptık. Giderek artan bir sinerji ile yolumuza devam ediyoruz.


 

Antalya Şehir Platformu üyelerimiz ile Yaza Merhaba demek için KEMER YÖRÜK Parkında bir araya geldik. Eşsiz manzara ve organik lezzetler eşliğinde güzel bir Pazar günü geçirdik. YÖRÜK Parkı İşletmecisi değerli Üyemiz Sn. Cemal Şahin İyicil e göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ediyoruz.


 

Antalya Şehir Platformu olarak Engelliler haftası kapsamında Şehrimizin Değerli Derneklerinden Antalya Beyazay Derneği’ni ziyaret ettik. 81 ilde Şubesi bulunan derneğin Antalya Şb. Başkanlığını büyük bir özveri ile yapan Sn. Ayşe Güliz Yılman dan dernek çalışmaları hakkında bilgi aldık. Güç birliği ile Engeller aşılabilir. Samimiyetle Şehrimizdeki Engelli hemşerilerimize destek olan Beyazay Derneğine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.


 

Antalya Şehir Platformu olarak haftalık olağan toplantımızı gerçekleştirdik. Yeni üyelerimizle tanıştığımız toplantıda Dernekleşme, Ramazan ayı faaliyetleri ve Üyelerimizle bir arada olacağımız etkinlikler ve programları belirledik. Şehrimize anlam katacak güzelliklerde buluşmak dileği ile...


 

Antalya Şehir Platformu olarak haftalık olağan toplantımızı geniş bir katılımla gerçekleştirdik. Sektöründe bilgi birikimi, tecrübesi ve heyecanı ile farkını ortaya koyan yeni üyelerimizle tanışma fırsatı bulduk. Dernekleşme çalışmalarımızda geldiğimiz son noktayı değerlendirdik. Yönetimsel çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulunduk. İlk günkü heves ile Şehrimiz için biz de varız.


Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Menderes Türel Antalya Şehir Platformumuzun organizasyonunda konuğumuz olarak üyelerimize Antalya Gündemi ve yaklaşan Referandum süreci ile ilgili değerli bilgiler aktardılar. Kendilerine teşekkür ediyoruz.


 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Menderes Türel Antalya Şehir Platformumuzun organizasyonunda konuğumuz olarak üyelerimize Antalya Gündemi ve yaklaşan Referandum süreci ile ilgili değerli bilgiler aktardılar. Kendilerine teşekkür ediyoruz.


 

Antalya Şehir Platformu Başkanı Sayın Bülent YÜKSEL Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Yeni atanan İl Müdürümüz Sayın Seval Dizerkonca’ya başarılar dileyerek kendilerine plaket taktim ettiler. İl Müdürümüz Sayın Seval Dizerkonca nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini bildirdi.


 

Antalya Şehir Platformu üyeleri Şubat ayı kahvaltı programında Gedik Menkul Değerler Muratpaşa Md. Servet İstek i ağırladı. İstek Platform üyelerine yaptığı sunum kapsamında; Sermaye piyasaları Uluslararası piyasalar ve Yatırım bankacılığı konularında bilgi vererek üyelerden gelen soruları da cevapladı. Tasarruf ve İnovasyon konularının Ticaret ve genel Ekonomimize olan etkisine vurgu yapıldı.


 

Antalya Şehir Platformu tarafından düzenlenen kahvaltıda bu ayki konuğumuz Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Genel Sekreter Vekili Abdullah Madenci ve BAKA Antalya Koordinatörü Alaattin Özyürek oldu.


 

Antalya Şehir Platformu olağan toplantısını Corner Park Otel de gerçekleştirdi. Toplantıda Platform üyeleri tarafından oluşturulan komisyonların çalışmaları değerlendirildi.


 

Antalya Şehir Platformu ilk kahvaltılı toplantısını Cender Otel’de gerçekleştirdi. İlk konuk Mevlüt Yeni oldu.


 

Antalya Şehir Platformu olarak Kahvaltı programımızda bir araya geldik. Ülke ve şehir gündemi değerlendirmesinde bulunduk.


 

 

 

 

 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2017                                                                      DJ İstek Paneli Girişi