equalizer.gif (240Ã?320)
      
 Ahmet (Antalya) ,   Radyonuz çok güzel seçtiğiniz müzikler harika.Tebrikler....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
RADYO USED
 

 

     Özgür, güvenilir, objektif şehir ile ilgili görüşleriyle bütün kesimler tarafından dikkate alınan kamuoyu ile itirazların ya da övgülerimizin paylaşıldığı kurumların ya da kişilerin göremediklerini gören ve paylaşan ülkemizin sesi olmaya çalışan bir dernek oluşturmak üzere yola çıktık.

     Misyon olarak her türlü kesime ulaşmayı amaç edinmekte, vizyon olarak ise gündemi belirleyen bir topluluk olmayı hedeflemektedir. Siyasetçisinden, iş adamına, öğrencisinden, öğretim görevlisine kapılarını ardına kadar açmış, toplumun her kesiminden farklı insan gruplarını içinde barındıran bir yapılanmadır. Dünya, Türkiye ve yaşadığımız şehir gündemini değerlendirip, alınan kararlar tartışılmakta, topluluk içindeki sıkı bağ korunup, mevcut durum ile ilgili görüşler beyan edilmekte, gündemdeki sorunlara kalıcı çözümler üretilmektedir.

     Derneğimizin yaptığı araştırmalarda karar alıcıların politikasında etkili olmayı hedefleyen ve aynı zamanda şehirde yaşayanları gündemde olan konulara göre bilinçlendirmeyi amaçlamaktadır.

     Derneğimiz kendisine hoşgörüyü temel felsefe ve amaç olarak edinip, bu doğrultuda hareket etmektedir.

Yön Krl Bşk.
Bülent YÜKSEL

 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2017                                                                      DJ İstek Paneli Girişi