equalizer.gif (240Ã?320)
      
 Ahmet (Antalya) ,   Radyonuz çok güzel seçtiğiniz müzikler harika.Tebrikler....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
RADYO USED
 

Şehirlerimizdeki tüm sanayici ve işadamları yöneticileri sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimine katkı sağlayacak, bilgi birikimlerini arttıracak ve potansiyellerini sinerjiye dönüştürecek dinamik bir yapı oluşturmak, ülkemiz ve ilimizle ilgili her türlü konuda çözüm ortağı ve referans noktası olmak öncülük etmek adına faaliyette bulunmaktadır. İşadamlarımızın ve yöneticilerimizin dayanışma ruhunu geliştirmek suretiyle, ülkemiz ve ilimizin kültürel, sosyal, ekonomik düzeyinin gelişmesinde katkıda bulunmak. İşadamlarımızı bir araya getirerek ortak akıl, birlik, beraberlik ve dayanışma ortamı oluşturmak.

Bilgi tecrübe ve birikimlerinin, örf, adet, gelenek ve göreneklerinin, nesiller arasında etkileşimli bir şekilde aktarımını sağlayacak bir zemin oluşturmak, sorunlarına çözüm önerileri üretme, yeni politikalar geliştirmek ve bunları ilimize, ülkemize ve insanlığa yararlı hizmetlere dönüştürme çabasında olmak.

Sosyal ve kültürel faaliyetler düzenleyerek, üyelerimizin, ilimizin ve toplumumuzun birikimine katkı sağlamak.

Dernek olarak biz de örneği bulunan birçok birliktelik gibi bir araya gelerek, bilgi ve deneyimlerden faydalanmayı sağlamak ve yerel kalkınmayı desteklemek için yola çıktık. Şeffaf bir anlayışla çalışmalarını sürdürmeyi ilke edinen derneğimiz her koşulda yasa ve düzenlemelere uygun hareket etme ulusal ve evrensel hukuk normlarına saygılı olmayı önemser. Din, dil, ırk, siyasi görüş ve mezhep farkı gözetmez. Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerimizdir.

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2017                                                                      DJ İstek Paneli Girişi