equalizer.gif (240Ã?320)
      
 Ahmet (Antalya) ,   Radyonuz çok güzel seçtiğiniz müzikler harika.Tebrikler....    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
RADYO USED
 
 
 

Derneğimiz Bahar Şenliğinde Özel Çocuklarla Bir Araya Geldi

 

Uluslararası Şehirler Derneği, Kepez Özel İş Uygulama Merkezi Okulu’nda özel çocuklar için organize edilen Bahar Şenliğinde bir araya geldi.

Uluslararası Şehirler Derneği, Kepez Özel İş Uygulama Merkezi Okulu’nda özel çocuklar için organize edilen Bahar Şenliğinde bir araya geldi.

El Boyama İle Okul Duvarlarına El İzleri

 Derneğimizin Başkanı Bülent Yüksel’in yaptığı açılış konuşmasının ardından, ellerinde Türk bayrakları ile İstiklâl Marşı’na eşlik eden çocuklar ve çocukların aileleriyle el boyama etkinliği gerçekleştirildi. El boyama etkinliğinde okul duvarında el izleri bırakılarak, çocukların el becerileri eğlenceli şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olundu.

 Yüz boyaması etkinliğinde her biri birer sevimli çizgi film kahramanına dönüşen çocuklar, ellerinde balonlarla şarkılar eşliğinde dans ederken onlara dernek üyeleri de eşlik etti.

 Çocukların Neşesi Görülmeye Değerdi

Derneğimizin kadın komisyonu üyelerinin el emeği ile hazırladığı lezzetli sunumlar eşliğinde eğlenceye devam eden özel çocukların gözlerindeki neşe görülmeye değerdi.

 
Tarih       : 30 Nisan 2018
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2017                                                                      DJ İstek Paneli Girişi